Španělština online

Pokud máte zájem o efektivní online studium cizích jazyků určitě Vás potěší zpráva o novém portálu zaměřeném na podporu výuky cizích jazyků, který naleznete na adrese www.Jazyky-online.info.

Na tomto portálu naleznete množství užitečných informací a materiálů pro tyto cizí jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, čínština a japonština. Výukové materiály pro všechny tyto jazyky mají podobnou strukturu, což umožňuje velmi snadnou práci a efektivní studium španělštiny, ale i všech dalších jazyků.

V sekci španělština online naleznete přehled španělské gramatiky, španělskou slovní zásobu, aplikaci pro procvičování španělštiny, obrázkový slovník, nejčastěji používané španělské fráze, množství odkazů a další užitečné informace.

Zde je podrobnější popis dvou stránek, které na portálu naleznete.

Španělská gramatika obsahuje přehled nejdůležitějších gramatických jevů ve španělštině. Stránka je rozčleněna do částí: podstatná jména, přídavná jména, slovesa, skloňování sloves, příslovce, spojky a předložky.

Další velmi užitečný modul jsou španělská slovíčka. Slovíčka nejsou řazeny abecedně nebo podle lekcí, ale naleznete zde tematické skupiny slovíček: jídlo, nápoje, oblečení, zvířata, čísla, přídavná jména atd.