Přípravné kurzy španělštiny – co od nich čekat

Pokud vás čeká maturita, státnice, přijímačky nebo složení jiné jazykové školy, zvolte ze všech typů kurzů přípravné kurzy španělštiny. Jejich program je sestavený právě s ohledem na zvládnutí jazykových zkoušek.

Přípravné kurzy španělštiny probíhají v menších skupinkách, obvykle do deseti studentů, a jejich cílem je zopakovat a utřídit dovednosti a znalosti, které už studenti mají. Nečekejte tedy, že si tady rozšíříte slovní zásobu a naučíte se spoustu nového. Naopak v přípravných kurzech španělštiny budete opakovat, opakovat, opakovat…

Přípravné kurzy španělštiny – na co vás připraví

Nejčastější jazykovou zkouškou ze španělštiny je zkouška DELE. Existují i přípravné kurzy španělštiny ke 4 úrovňové evropské jazykové zkoušce ECL. Přípravné kurzy španělštiny fungují ale i pro ty, kteří si chtějí zopakovat španělštinu před maturitou nebo přijímacími zkouškami.

Jazykovky obvykle znají nejaktuálnější požadavky na testy a zkoušky, přípravné kurzy španělštiny tak cílí na konkrétní věci, které se ve zkoušce objeví. I proto bývá úspěšnost absolventů přípravných kurzů vyšší než u samouků.

Tipy na přípravné kurzy španělštiny v Praze

Od roku 2008 nabízí kurzy španělštiny pro začátečníky Jazyková škola Elvis.

Semestrální kurz španělštiny pro středně pokročilé pro změnu nabízí pražská jazyková škola London Institute.

Nabídku dalších jazykových škol najdete v našem přehledu jazykových škol.